מדברים על מארגנת החתונות- הפקה ניהול אירועים הושבה ואטרקציות באתר
מתחתנים למען מתחתנים:
הגעתי למארגנת החתונות של שיווקול דרך סטודנטים נישאים ולשמחתי הם בהחלט אחד הספקים המוצלחים בארגון החתונה שלנו! ליאור שליווה אותנו מקצועי מאד ומבין את החשיבות של אישורי ההגעה וידיעת הנתוים מבעוד מועד. ניתן לנו שרות מצוין ובמיוחד מה שבלטה לחיוב הייתה הזמינות אפילו קרוב מאד לאירוע. תודה רבה מכל הלב ובהחלט שאני ממליצה בחום על הבחירה!
דקלה פלדמן
ליאור מיטרני היה מקסים אדיב ושירותי לאורך כל הדרך. דאג לאינטרסים האישיים שלנו כחתן וכלה וכן דאג לנוחיות של האורחים שלנו. תמיד היה זמין לכל שאלה ולכל בקשה אפילו שלא הפסקתי לשגע אותו. והצוות שלו שהגיע ביום האירוע היה מקסים. בנוסף מבחינת מחירים, אני מבטיחה לכם שהוא הכי הוגן בשוק.
אורית פלג בן נעים
אחת הבחירות הכי חכמות שעשיתי! ליאור היה פשוט נסיך, ענה לכל שאלה לא משנה מתי ולא משנה כמה פעמים שאלתי את זה לפני כן. ממליצה לכל זוג! פשוט תודה
מעיין דוסתכאם
שירות מצויין בכל שעה. חסכו לי המון כסף וזמן. חבל לוותר מקצועיים ואדיבים וכווינים ומרגיעים. תודה רבה
רועי יונגר
התחתנתי ב08.03.2017, חתונה גדולה עם הרבה אנשי צבא ושב"ס בלשון המעטה לא זמינים. ליאור היה זמין לנו בכל יום ובכל שעה! וצדק בדיוק בכמות האנשים שיגיעו-אין מקצועי ממנו!!! ממליצה בחום. ולך ליאור, שתמשיך לתת שקט לזוגות ולהנות מהיום שלנו ללא דאגות. אין עליך! נתראה בטוח באירוע הבא, בהמון אהבה
אורי ותומר אחוואל
נשואים טריים
תודה לליאור מ"מארגנת החתונות" על אישורי הגעה וסידורי הושבה שהצליח לדייק ולחסוך לנו הרבה מאוד כסף התוכנה החדשה שנכנסה למערכת מאוד קלה ופשוטה לתפעול. תודה רבה !
נוי ועומרי בזאזי
נשואים טריים
תודה רבה לליאור מ"מארגנת החתונות" על שירות ומקצועיות! כבר משיחת הטלפון הראשונה, הבנתי שמדובר בחברה מקצועית ומיד סגרתי איתכם. ליאור היה זמין לשאלותיי בכל שעה, תוכנת ההושבה מאוד קלה לתפעול, הושבתם את האנשים בצורה מסודרת ונעימה וליאור קלע בדיוק למספר האנשים שהגיעו לאירוע. מומלץ בחום!
אורית בן מנחם
אימא לחתן בר-מצווה