סידורי הושבה לחתונה

בטח יצא לכם פעם להגיע לחתונה, להיכנס אל תוך האולם ולראות אנשים מתרוצצים ממקום למקום, או מחכים בעמידה, או מחפשים איפה לשבת.
בוודאי גם נתקלתם באירועים אשר קיבלתם את מספר השולחן שלכם בכניסה לאולם, אך בפנים מישהו אחר התיישב לכם במקום, או למישהו אחר שאתם מכירים וגרם לעוגמת נפש ולחיפוש מתיש ומציק של מקום ישיבה חדש ובכל הבלאגן הזה, גם האימא או האבא של הכלה מתרוצצים עם תרשים ההושבה של המקום, מנסים למצוא מקום ישיבה לאורח שלהם ובלית ברירה, משלא הצליחו למצוא כזה, פתחו שולחן רזרבה.

סידורי הושבה- הקץ להוצאה הבלתי מתכוננת באירוע שלכם

כיום, עלות כל מנה הינה מרקיעה שחקים, בצירוף עלות המנה עצמה, עלות ההגברה,התאורה, התקליטן, צלם המגנטים ויתר נותני השירות, אנו נשארים עם עלות מנה גבוהה וכל כיסא ריק ללא אורח, מסבה אובדן כסף רב לזוג שרק החל את דרכו.

השימוש בשירות סידורי ההושבה שלנו מאפשר לכם להימנע מהוצאות מיותרות באירוע שלכם על שולחנות רזרבה, שמלכתחילה לא הייתה הצדקה לפתוח אותם.
בנוסף, השימוש בשירותי סידורי הישיבה שלנו מאפשר לכם לתכנן מראש את סידורי ההושבה בצורה ממוחשבת וכן ביצוע ההושבה בצורה ממוחשבת באירוע, דבר אשר יחסוך לכם הרבה מאוד אי נעימויות מול האורחים שלכם באירוע וישמור על הסדר והאירגון אך בעיקר ישמור אתכם מהוצאה כספית מיותרת.

שירות סידורי הושבה של מארגנת החתונות מאפשר לכם לדעת מראש כמה אנשים להושיב בכל שולחן ולהתחייב בצורה נכונה ונבונה מול האולם לגבי מקומות הישיבה שבסופו של דבר תצטרכו.
באמצעות השימוש בשירות לא תצטרכו לחזות באורחים שמתרוצצים ממקום למקום או בהוריכםבני משפחתכם אשר מתרוצצים ומנסים לחפש לאנשים מקומות ישיבה.
אנו נחסוך מכם ומבני משפחותיכם את כל העיסוק בכל הנוגע להושבת האורחים באירוע ואנו ננהל עבורכם את סידורי ההושבה באירוע ונסיר דאגה מליבכם .

ספירת אורחים בחתונה

מידע אונליין בזמן אמת לגבי סטטוס הישיבה

באמצעות מערכת ממוחשבת, אנו נדע לבצע שינויים בהושבה בזמן אמת אם נידרש לכך, כך שגם אם מישהו התיישב לאורח במקומו, אנו נדע למצוא לאורח שלכם שלקחו לו את מקומו, מקום ישיבה חלופי לשביעות רצונו, תוך מתן מענה מהיר ואדיב לכל המוזמנים שלכם.

בנוסף, אנו ניתן לכם או למי מטעמכם, מידע בזמן אמת לגבי כמות המוזמנים באירוע שלכם בכל רגע בו תחפצו בכך.

בסיום הכניסה לאולם לאחר החופה, אנו נבצע ספירה נוספת של מקומות הישיבה המאויישים באולם ונעבור שולחן-שולחן ונספור את כל המוזמנים שלכם, דבר אשר יוודא ב 100% את כמות האורחים המצויה באולם ויאפשר לנו לדעת בוודאות מוחלטת שאף אחד לא פוספס ושהספירה הינה מדוייקת.

בסיום הערב, אנו נגיש לכםלמי מטעמכם דו"ח מפורט אודות מצב סידורי הישיבה באולם.