מאת: מיכל קליין

אהלן חברים,

חשבתי לכתוב לכם, מאחר שאני שומעת הרבה אנשים בפייסבוק וכן גם חברים שמדברים סביבי שאומרים "בשביל מה צריך אישורי הגעה" או "אני אעשה אישורי הגעה לבד" או "אתן לחברה שלי לעשות לי אישורי הגעה".

אני רוצה שתעשו רגע עצירה ותחשבו מחדש .

קודם כל, נתחיל מזה שגם אני הייתי קצת נגד בהתחלה, לא רציתי להוציא על זה כסף וחשבתי שזה מיותר, אבל כשחקרתי לעומק גיליתי כמה חשוב שמישהו מקצועי יעשה עבורך את אישורי ההגעה ליום הכי חשוב בחיים שלי !

אחרי שישבתי עם חברות, שכל אחת האומנם "התנדבה לעזור" בנושא של אישורי ההגעה אבל לא ממש בשמחה ובששון (בלשון המעטה), החלטתי לנסות חברה מקצועית.

הגעתי למסקנה , שאני ממליצה לכם ללמוד מהמסקנה הזו, שרק חברה מקצועית שעושה אישורי הגעה לחתונה מההתחלה ועד הסוף, תהיה הרבה יותר מחוייבת לתהליך מכל חבר או חברה שתבקשו מהם לעשות את זה.

לא הייתי צריכה להרגיש לא נעים כשמשהו לא נראה לי באישורי ההגעה, פשוט הרמתי טלפון לנציג האישי שלי, גם ב 22:00 בלילה ושאלתי אותו כמה שאלות שרק רציתי והוא מצידו ענה על כל דבר באדיבות ובסבלנות אין סוף !
לפעמים הרגשתי ממש קרצייה, אבל אתם יודעים איך זה לפני חתונה, הלחץ מאוד גדול.

האולם שלי גם היה ממש קשה, הם לחצו עליי לדעת בדיוק כמה אורחים יבואו לפני החתונה, כדי שידעו מבחינתם כמה מנות הם צריכים להוציא וכדי לדעת על כמה מנות אני אצטרך להתחייב להם.

כדי שאוכל לעשות סידורי הושבה בזמן, הם שלחו לי קובץ סופי ומסודר שבוע שלם לפני החתונה, דבר שעזר לי מ-א-ו-ד ובזכות זה, הצלחתי לעשות סידורי ישיבה לחתונה שלי בזמן, בלי לחץ, ברוגע בשקט ובשלווה ואם עלו לי שאלות או טענות, תמיד היה מי שיהיה שם בשביל לשמוע.

בסופו של דבר הייתי סופר מרוצה ! הם דייקו ברמות מטורפות, בזכות וידוא ההגעה ניצלתי מהפסד מנות אדיר, אפילו ההורים שלי שתמכו בי ועזרו לי לממן את החתונה היו בהלם מרמת הדיוק ואמרו שאם היו מסתמכים על הבטחות של אנשים, הם היו מפסידים בקלות כסף רב.

אז עצה שלי : אל תשחקו עם החתונה שלכם, מדובר בהוצאה לא מבוטלת בכלל !
אתם משקיעים כל כך הרבה כסף על צלם, די ג'יי, אטרקציות לחתונה, מגנטים וכו' ,
אז תשקיעו בדבר הכי הכי חשובהאורחים שלכם.

קבלו את זה ממני כטיפ בחינם, מאחת שהתחתנה .

ושיהיה לכם המון מזל טוב !

מיכל.

 

אודות המחבר

השארת תגובה