חשיבותם של אישורי הגעה לחתונה

זה התחיל לפני שנתיים או שלוש, התאהבתם ממבט ראשון, הוא הסתכל לך בעיניים ואת בעיניו וידעת – הוא האחד.
את השנים הבאות תבלו בחו"ל, בחופשות, בבילויים משותפים וסתם בשגרה, אך ביחד.
יום עובר ויום חדש כבר כאן והוא כבר הציע לך להתחתן איתו !
את ה – "כן!" הוא כבר קיבל ועתה כל שנותר הוא להתארגן .

מה אסור לשכוח כשמארגנים חתונה ?

אז כבר בחרתם אולם, שכרתם די ג'יי שירקיד אתכם עד לשעות הקטנות של הלילה, שכרתם את הצלם הכי טוב, את הזמר הכי מפורסם, את הזיקוקים הכי איכותיים, את המגנטים הכי עמידים ואפילו את הפרחים, בחרתם אחד אחד בעצמכם… בקיצור – השקעתם המון !

ועכשיו ? עכשיו מתחילות החששות – כמה אורחים יבואו ? מה אם לא יבואו ? דודה שולה תגיע מארה"ב ? החברה הקרובה שעכשיו בטיול בתאילנד תוכל לבוא רגע אחרי שתחזור ?

אז חילקתם הזמנות, קיוויתם, החזקתם מעמד עד ליום החתונה אך כשהגעתם ליום הגדול מאושרים ונרגשים, גיליתם בסוף האירוע ש…. לא כולם באו?!

אבל איך זה יכול להיות ? הרי כולם אוהבים אותנו, היינו בחתונות של כולם, איך הם עשו לנו דבר כזה ?

ואז אתם מגלים שהפסדתם 15 מנות או יותר, אתם מגלים ששילמתם סתם על אקסטרות שמלכתחילה יכלתם לחסוך .

נשמע סיוט, נכון ? אז איך, בכל זאת, נמנעים מהבאסה של היום שאחרי ?

"איך?", אתם שואלים. יופי ששאלתם – בשביל זה מארגנת החתונות כאן.

 

התשובה היא בת שלוש מילים בלבד: 

אישורי הגעה לחתונה!

 

איך זה עובד ?

הרעיון הוא מאוד פשוט – אתם מוסרים לידיה של חברת אישורי הגעה לחתונה קובץ בתצורת EXCEL ובו שם פרטי+ משפחה וכמובן מס' הטלפון של המוזמן.
לאחר מסירת קובץ זה, בדרך כלל הוא יימסר לידיכם בחזרה משולם שבוע שלם לפני החתונה ואמור להיות מעודכן על פי הפרמטרים הבאים :

  1. מגיע
  2. לא מגיע
  3. כמות אורחים שמגיעים (במידה ומדובר בזוג אוו במשפחה)
  4. מתלבט

חלק מהחברות נוטות להוסיף עמודה נוספת עם "הערות" אשר מספקות לעיתים סיבות לאי הגעה שהמוזמנים אומרים בטלפון, כמו לדוגמא : "יש לי חתונה אחרת באותו יום" או "אני בצבא ולא יכול להשתחרר" או "אני חולה" או כל סיבה אחרת. נוסף על כך, עמודת ה"הערות" משמשת גם כבסיס להערות שונות אחרות כמו "מספר שאינו זמין" או כל הערה אחרת המיועדת לזוג המאושר.

בתום התהליך של אישורי הגעה לחתונה גם אתם תדעו כמה אורחים צפויים להגיע לחתונתכם . אז בכל זאת , למה לעשות את זה ?
מ – 2 סיבות עיקריות :

  1. הסיבה הכלכלית – אף אחד לא רוצה להפסיד מנות,, במיוחד בזמנים של היום שכל מנה באולם נעה בין טווח מחירים של 220 ל – 350 ש"ח למנה.

השקעה חד פעמית של סכום קטן יחסית ושאולי משתווה ל-2 מנות בחתונה, עלול לחסוך לכם 20 מנות אחרות שהייתם עלולים להפסיד אילולא השתמשת בשירות אישורי הגעה לחתונה .

  1. הסיבה האירגונית – כך תדעו איך להושיב את האורחיםם שלכם בחתונה, כך תדעו כמה שולחנות תצטרכו בחתונה וכך יהיה לכם יותר סדר, הכול כתוצאה משימוש פשוט באישורי הגעה לחתונה, שמעבר לעניין הכספי, יעשה לכם המון סדר במישור האירגוני, שגם ככה הוא קשה ולא פשוט עם המון ריצות ולחץ , שלפחות בכל מה שנוגע למוזמנים – זה ייחסך מכם .

 

איך אדע לכמה מוזמנים צריך לעשות אישורי הגעה ?

זה פשוט לדעת לכמה מוזמנים צריך לעשות אישורי הגעה!
נניח שיש לכם 500 מוזמנים, בדרך כלל מספר הטלפונים יעמוד על 250.

אם יש לכם 1000 מוזמנים – אז 500 טלפונים זו הכמות הצפויה. כמחצית מכמות המוזמנים בפועל מאחר שברוב המקרים מדובר בזוגות וכן גם מעבר לכך (משפחה קרובה, חברים קרובים אשר מגיעים עם הילדים).

לסיכום אוכל לומר שאישורי הגעה לחתונה, לפי דעתי, זה השירות שאסור לוותר עליו בחתונה שלכם, מהסיבה העיקרית שלא תרצו להסתכן בהפסד כסף בחתונתכם.

רוצים להימנע מכאבי ראש מיותרים בנושא של אישורי הגעה לחתונה ?

חייגו אלינו עכשיו: 03-60555-82

Elementor #996

מה ההבדל בין סידורי ההושבה שהאולם נותן מול סידורי ההושבה של מארגנת החתונות? את השאלה הזו שואלים אותי זוגות רבים שמגיעים אליי לפני החתונה שלהם.שמי

קרא עוד »

בלוני לד לחתונה

בלוני לד לחתונה – הלהיט המאיר שכולם מדברים עליו ! בלוני לד חתונה, מאירים את הסביבה באור לד מסנוור, הופכים על פינה חשוכה למלאת אור

קרא עוד »

אטרקציות 2

אטרקציות לאירועים הרבה מאוד אנשים פונים אלינו ומבקשים לדעת אם אנחנו עושים עוד דברים חוץ מ אישורי הגעה וסידורי הושבה לאירועים. לאחר הרבה מאוד זמן

קרא עוד »

חשיבותם של אישורי הגעה לחתונה

זה התחיל לפני שנתייםשלוש, התאהבתם ממבט ראשון, הוא הסתכל לך בעיניים ואת בעיניו וידעת – הוא האחד. את השנים הבאות תבלו בחו"ל, בחופשות, בבילויים משותפים

קרא עוד »